Ziņas un SocietySlavenības

Milāna Dadashov: cīņas kā dzīvesveids

Rakstā stāsta par interesantu personu sporta pasaulē. Sports, kas ir izvēlējies Dadasheva Milana - cīkstēšanās. Pilsonība - dagestanka, bet viņa dzīvo teritorijā Krievijas Federācijas. Tā Krievijas čempions cīņā freestyle 2016. Neskatoties uz tik agrā vecumā, viņa ir pasaules klases MS. Lielākā daļa ērts sajūta kategorijā līdz 48 kg.

Dadashov Milan (cīkstēšanās): biogrāfija

Milāna Kamilhanovna Dadashov dzimis 20. februārī 1995. gadā teritorijā Dagestānas Republikas pilsētas Izberbash. Ir arī cita informācija par dzimšanas vietu, bet tas nav apstiprināts. Vēlāk ģimene pārcēlās uz Makhachkala, kur viņš sāka sacīkšu karjeras meitene.

Kopš bērnības fascinē cīņas mākslas Milāna, lai viņa karjera sākās vidusskolā ar nodarbībām džudo sadaļā. Kad Dadashova bija 15 gadus vecs, tas ir, 2010. gadā viņa tika uzaicināta uz pilsētu čempionāta cīņā. Pēc uzvaras turnīrā, viņa saprata, ka cīņa tuvāk viņu un nolēma pārvērsties cīkstēšanās zeķbikses. Tātad šajā sportā jauna zvaigzne - Milāna Dadashov. Cīņas bija viņai, ka aina, kur viņa bija atkārtoti kāpt uz pjedestāla.

Izvēlas cīņā

Viņa apmācīti saskaņā ar leģendāro krievu treneris Kasum Nasrudinova in Makhachkala jaunatnei. Pēc pārejas uz pieaugušo sportu Milāna sāka apmācību Svetlana Gracheva. Šis treneris ir palīdzējis atklāt talantu no jaunajiem sportistiem.

Milāna Dadashov (cīņas ir ne tikai tas, ko meitene manā dzīvē) jau ir 21 gadu laikā ir izdevies iegūt divus grādus: sfērā ekonomikas un fiziskā audzināšana.

Karjeras Milana Dadashova

Profesionālā karjera no jaunajiem sportistiem sākās 2012. gadā, un pirmie panākumi nav ilgi nāk. Februārī Milan bija otrais prestižajā turnīrā Klippan Lady Atvērt. Neticami veiksmīgs bija aprīlī tā paša gada. Vispirms Dadashov izcīnīja bronzas medaļu turnīrā Orenburgas, un pēc tam uzvarēja junioru čempionātā Krievijā. Un kā rezultātā - izaicinājums jauniešu nacionālajā izlasē.

Maija beigās, Milāna paņēma zelta medaļu junioru čempionātā, kas notika Turcijas pilsētā Ankarā. Vasaras sākumā, sportists kļuva par trešo Eiropas Jaunatnes čempionātā Zagrebā. Šie panākumi bija jāgaida līdz 2013. gadam, kad maijs Milana Dadasheva (cīkstēšanās ar kategorijā līdz 48 kg) kļuva par pirmo gada jauniešu turnīru pēc Sirakov un Ilieva, kas notika Bulgārijas pilsētā Varnā.

Un mēnesi pirms viņa kļuva par čempionu Krievijas turnīra Perm. Arī 2013. gada maijā Dadashev gaidīja vēl panākumus - bronzas medaļas sacensībām Vācijas pilsētā Dormagen (in mierinājumu finālā Milānas sakāva kolēģi Krievijas nacionālo komandu - Ekaterinu Polischuk).

Bet 2013. gada jūlijā Milan nav Eiropas čempionātu, kas notika Maķedonijas Skopjē. Sportists ierindota septītā, pēc tam zaudējot vācu Katrin Henke deva cīņu otrajā kārtā. 2013 beidzās ar briesmīgu traumu sportistiem - ar krusteniskās saites plīsums, kas prasa diezgan garas atgūšanas līnijas. rehabilitācijas process aizņēma aptuveni divus ar pusi mēnešus, pēc tam sportists piedalījās Minskas turnīra, bet ne iekasētas. Viņa nākamais balvu Milan uzvarēja junioru pasaules čempionātos, apdares trešajā vietā tur, otrā tikai uz japāņu sportists Yu Miahara.

Panākumi un balvas

2015 var droši reģistrē aktīvu talantīgu sportistu. Vasaras sākumā, Stambulas Junior Continental čempionāts Milānā bija uzvarētājs savā svara kategorijā. Augustā, Pasaules Junioru čempionāts, kas notika Brazīlijas pilsētā Salvador, Dadashov atkal uzvarēja bronzas.

2016 jaunajiem sportistiem sākās ar gala trešo vietu pieaugušo čempionātā Parīzē. Agrā pavasarī pie Eiropas čempionātā starp sportistiem zem 23 gadiem Milan ieņēma trešo vietu dramatiskā cīņā par bronzas viņa valdīja pār Eiropas čempions starp junioriem Violetta Ciric.

Vasaras sākumā, pieaugušo čempionāts Krievijas Milana Dadasheva, cīņas, par ko ir kļuvusi par prioritāti savā dzīvē, tikai neatstājiet sāncenšiem nekādas izredzes. Visi četri izcili opponentki parādījās asmeņiem - to nevar saukt par sajūtu, bet gan daudz treneru un ekspertu bija pārsteigts par to, ko viņi redzēja.

Tad kļuva skaidrs, ka Milāna - galvenais sāncensis par braucienu uz Olimpiskajām spēlēm Brazīlijā pārstāvēt Krievijas komandu cīkstoņi šajā svara kategorijā līdz 48 kg. Dadashov oficiāli tika iekļauta Krievijas Olimpiskās komandas pieteikumu 2016. gada jūlijā. Saskaņā ar lielāko daļu sportistiem, tas bija viņas bērnības sapnis, un viņa ir ļoti gandarīta, ka tā ir sasniegusi savu mērķi.

Olimpiskās spēles 2016 Rezultāti: Milana Dadasheva (cīņa)

Rio de Janeiro, prestižā Olimpiskais turnīrs - likās, ka viss, ko viņš gribēja sportists savā dzīvē izpildīti. Tā palika tikai uzvarēt medaļu Krievijas komanda, bet diemžēl tas nav iespējams. Protams, tas viss sākās lieliski -, kvalificējoties Dadashov uzvarēja Korejas sportists Kim Dzhoon. Bet 1/8 fināls sakāves Jelica Yankov, kas pārstāv Bulgārijas komandu.

interesanti fakti

Sportists atzīst, ka savā brīvajā laikā patīk lasīt grāmatas un skatīties multiplikācijas filmas pozitīvas. Milāna Dadashov pilnīgi brīvi pārvalda angļu un arābu valodā. Milāna ir liels ventilators no jauktās cīņas mākslas un bieži ventilatoru no iekšzemes cīnītājiem.

Viņai patīk arī vieglatlētikas kopš bērnības tas bija pirmais kaislība Milānas. Pašreizējā 2016 redzēja ierašanos Maskavas Valsts universitātes par fakultātes Politikas zinātnes - varbūt drīz mēs dzirdēsim jaunu nosaukumu diplomātiskajā arēnā - Milāna Dadashov. Cīņas, Olimpiskās spēles 2020, sociālā aktivitāte - sportistiem daudz nākotnes plāniem, un, lai apturētu tur viņa nav iet.

Copyright © 2018 lv.birmiss.com. Theme powered by WordPress.