Sports un fitnessFutbols

Ātrākais penta-triks vēsturē futbola

Daudzi cilvēki, kuri nav ļoti izglītoti futbolā, domāju penta-trick - tas ir reti un brīnišķīgs. Jā, protams, tas ir iespējams, nav izdot daudz. Vēsture, tomēr zina, pietiek, ja spēlētāji guva net no ienaidnieks pieci spilgti galvām. Nu, slavenākais būtu teicis.

Lielākā daļa "svaigi" ierakstu

Kā nesen kā 23. septembrī, 2015., Roberts Levandovskis, spēlētājs no Minhenes "Bavaria", tika izlaists otrā pusi aizstājēju. Vācu klubs brīdī zaudēja ar rezultātu 1: 0 viņa sāncensis, "Wolfsburg". Tomēr Lewandowski bija mazāk nekā desmit minūtes, guva pret pretiniekiem pieciem mērķiem. Tas bija neticami spēle, kas būs ilgi jāatceras, ka spēlētājiem, fani.

Tikai divas nedēļas, lai sasniegtu "poļu ložmetējnieks", kā sauc Roberts, atkārtoja Sergio Aguero, spēlētājs, "Manchester City". Treškārt oktobrī, viņš guva piecus vārtus pēc kārtas vārtiem FC "Newcastle". Tas arī bija iespaidīgs penta-triks. Tas ir zināms, kādu ietekmi uz šādām "Aktīvs" spēlētājiem. Luck, disciplīna, koncentrācijas, vēlme, motivācija, novērst uzmanību, sāncenši - masu iespējām, un, iespējams, visi kopā. Bet var teikt ar pārliecību - pieci vārti gūti ar vienu spēlētāju retums nav. Un to var redzēt piemēros.

Spilgtākais ieraksti

Tādējādi, ātrākais penta-triks futbolā pieder Robertu Levandovski. Un ko par citiem sasniegumiem? Daudz no tiem. Bas Dost FC "Heerenveen", kas paredzētas gan ne ātrāko penta-trick, bet jebkurā gadījumā, pārsteidzoša. 5: 0 - un "Excelsior" ir uzvarēta.

Dzhermeyn Defo no "Tottenham Hotspur" - autors pirmā penta-trick jaunajā gadu tūkstotī, un vienlaicīgi trešais šāds sasniegums visā vēsturē Premier League. Tas bija 2009. gadā spēlē pret FC "Wigan".

Dimitar Berbatov 2010.gadā pret "Blackburn" ir izdevis jauki penta-triks, sākot no otrās spēles minūtē un gatavo septiņdesmitajos gados. Tāpēc viņš kļuva top scorer sezonas.

Miroslavs Kloze, spēlētājs "Lazio", 39 minūšu attālumā no spēles guva "Boloņas" piecas skaistas mērķus. Šis ir pirmais šāda veida notikums pēdējo 27 gadu laikā, un trešais penta-triks vēsturē Serie A.

Carlos Eduardo, spēlētājs "Nice" ieguva komanda "Guingamp" 5 labas mērķus - sākot ar 12 minūtēm, un beidzas ar sešdesmit ceturto daļu. Visbeidzot, Luiz Adriano, spēlējot daļu "Shakhtar" pret vāju un nepretenciozs BATE piecas reizes sita vārtiem sāncenšiem Baltkrievija.

Izmanto par trīs slavenības

Un visbeidzot ir pelnījis būt teicis par sasniegumiem trīs spēlētāji, kuri tiek uzskatīti par visvairāk populārs un labi zināms. Pirmkārt - tas ir Cristiano Ronaldo. Viņš ir paredzēti pieci mērķi pret FC "Espanyol", un viens no tiem ir ieviests no soda vietas. Ir vērts atzīmēt, ka šis ir otrais šāds triks Ronaldo. Tajā pašā gadā, nedaudz agrāk, viņš izdeva penta-trick, "Granada". Bet "Espanol" - grūtāk pretinieks.

Tālāk nāk Ramadel Falcão, kurš guva 5 vārtus neto, "Deportivo" par 43 minūtēm. 2012. gads - laiks, kad spēlētājs tiek ieviests, lai šausmas visa futbola Eiropa.

Un, protams, Leo Messi un viņa phenomenal pieci gūtie vārti vārtiem, "Bayer", kas Čempionu līgas - prestižākajā klubu turnīrā. Futbolists ļoti elegants "parakstīja" vairākas reizes mērķi. Un tas bija aizraujoši.

Nu, jūs varat uzminēt, kas ir priekšā, ir daudz pārsteidzošu penta-trick, jo futbols - spēle, kas nepārtraukti pārsteidz. Mēs varam tikai skatīties spēles!

Copyright © 2018 lv.birmiss.com. Theme powered by WordPress.