VeidošanaVidējā izglītība un skolas

Nodarbība plāns: attīstība un sagatavošana. Atvērt nodarbību plāns

Darbs skolā, skolotāji pastāvīgi saskaras ar problēmu, izstrādāt mācību stundu plānu un sastādot savus piezīmes. Mācība plāns ir nepieciešams ne tikai skolas administrācijai, lai pārbaudītu gatavību skolotāja iesaistīties, bet arī, lai nodrošinātu to, ka skolotājs var pilnībā saprast, man nav zaudēt notiek, un nav jāuztraucas par to, ko darīt ar bērniem nākamajos četrdesmit piecas minūtes .

Tālāk mēs apskatīt galvenās sastāvdaļas abstrakti un tās prasībām. Bez tam, mēs sniegsim jums praktiskus padomus rakstot plānu un raupja modeli abstraktu klasi.

Pamatprasības konspekts

Nodarbība Konspekts izstrādāts saskaņā ar studiju programmas, ko apstiprinājusi Izglītības ministrijas prasībām. Katram nodarbība jāatbilst noteiktu tēmu, un veikt mācību programmā, mērķiem, atbilst apstiprinātajām izglītības un apmācības mērķiem ir skaidra struktūra.

Nodarbību plāns tiek izstrādāts GEF atkarībā no nodarbību veidiem. Līdz šim, ir šādi Nodarbību veidi :

  • Jaunu zināšanu asimilāciju.
  • materiālu pētāmo pievienošana.
  • Atkārtošana.
  • Sistematizācija un vispārinājums zināšanu un prasmju.
  • Kontrole zināšanām un prasmēm.
  • Korekcija zināšanu un prasmju.
  • Kombinētais mācība.

Turklāt, izolēts un non-integrēta secinājumus, kas ir sarežģīta un īpašu struktūru. Neatkarīgi no nodarbību veidu, tajā pašā struktūrā plāna, ir:

rāmis plānu

Jebkura mācību plāns sastāv no šādām sadaļām:

  • Abstract vāciņu, kas izklāstītas pamatinformāciju par nodarbību, tās veidu un formu, mērķiem, uzdevumiem.
  • PROCEDŪRA - kontūra galvenā daļa, kurā noteiktās darbības, katrs skolotājs posmos, sākot ar organizatoriskajiem un beigu punktus apkopojot vai pārdomas.
  • Mājasdarbs. Tas var nebūt pieejama, ja tā kontrolē nodarbību.

Tālāk mēs apskatīt katru no šiem punktiem detalizētāk.

abstract cap

nodarbību plāns vienmēr sākas ar galvu. Tā nosaka:

  • mācība tēmu. Bieži vien tā ir reģistrēta ar darbu skolotāja plānot.
  • Mērķis. Katra nodarbība ir trīsvirzienu mērķi. Tas ietver: apmācība (piemēram, lai sniegtu priekšstatu par šo tēmu, apkopot un sistematizēt zināšanas, darba prasmes); attīstība (attīstīt atmiņu, domāšanu, komunikācijas prasmes, spēja strādāt patstāvīgi); apmācība (palielināt vai iedvest patriotisms centību, disciplīna, un tā tālāk. d.).

  • Uzdevumi, kas nosaka minimālās zināšanas un prasmes, kas skolēniem jāapgūst gaitā nodarbības. Vai atbilst zinot, ka avansus skolēnus ar Izglītības ministrijas prasībām.
  • Veids nodarbības.
  • Metodes un paņēmieni, ko izmanto klasē: izmantot metodi, lekcija, diskusija, mikrofons, diktāts un citi.
  • Iekārtas, ko izmanto klasē: video un audio materiāli, attēli, prezentācijas, kartes.
  • Literatūra. Ir arī vēlams norādīt avotus, kas ir izmantoti, sagatavojot nodarbības - rakstus, grāmatas.

PROCEDŪRA

No abstraktā lielākā - Podbornoe nodarbībā plānot savu gaitu. Sērijveidā šādas sastāvdaļas var noteikt:

  • Organizēšana laiku. Katra nodarbība sākas ar viņu. Šobrīd organizatorisko sesija ietvēra studentus no savas vietas, sasveicināšanās, atklājot trūkstošo ierakstu datumus.
  • Pārbaude mājasdarbu. Šī daļa nodarbību ne vienmēr ir atbilstošs. Piemēram, uz nodarbībās apgūstot jaunas zināšanas un prasmes, vadības klases mājasdarbs nav atzīmēta. Galvenie iemiesojumi pārbaudes ietver: mutvārdu aptauju, darba valde ar kartēm vai testiem.
  • Aktualizācija iepriekšējas mācīšanās notiek kā saruna.
  • Sagatavot studentus jaunajam materiālam būtu noteikts mērķis un stundu mērķi, kā arī tās tēmu. To var izdarīt ar palīdzību mīklām un, krustvārdu mīklas, jautājiet problemātisku jautājumu.
  • Galvenā daļa nodarbību.
  • Apkopojot un pārdomas. No secinājumiem rezultāti nenozīmē to, par būtisku jautājumu, novērtējumu studentiem.

Galvenā daļa nodarbību ir sadalīts vairākos punktos:

  • Publicēt jaunu materiālu. Ietver materiāla piegādi ar palīdzību stāstu vai saruna, darbs ar mācību grāmatu, skatoties filmu.
  • Pastiprināšana zināšanu notiek ar saruna, strādāt ar mācību grāmatas un klades, praktisko darbu, problēmu risināšanu, veic testus, patstāvīgo darbu, spēles.

mājasdarbu

mājasdarbs ir rakstīts beigās abstrakti. Bieži vien tas ir saistīts ar apmācību un veikt dažus vingrinājumus.

Ja jums jau ir stundu plānu par tēmu nākamajā sesijā, varat uzaicināt skolēnus, lai ārstētu jums sagatavotas mācību materiālu un pēc tam pastāstīt saviem klasesbiedriem.

Alternatīvi, skolotājs var piedāvāt diferencētu mājasdarbu izvēlēties studentus. Piemēram, veikt vingrinājumus ar mācību grāmatu vai arī varat izveidot projektu par tēmu - apliecinošos galdi, testi, sienas avīzes, izvēlēties vingrinājumus, lai nostiprinātu. Protams, radošas aktivitātes tiek vērtēti atsevišķi. Var pildīt savus skolēnus tiecas pēc augstiem reitingiem.

Abstrakti atklātā klasē

Atvērt nodarbību plāns nav daudz atšķiras no parastajām piezīmēm. Galvenā atšķirība ir vairāk uzmanīgs izvēle materiālu, metožu un paņēmienu, lai to.

Tas ir ieteicams atvērt klasi bija savu epigrāfs, vizuālos materiālus, kā arī strādāt ar skolēniem izmantot inovatīvas metodes un mācīšanas metodes. Uzdevums un nodarbību materiālus un ir rūpīgi izvēlēti, analizēt to atbilstību esošajām izglītības normām un standartiem. Ir svarīgi precīzi aprēķināt maksimālo laiku, kas nepieciešams, lai pabeigtu visus iecerētos darbus, tāpēc studentiem ir laiks, lai to visu, bet mācība nedrīkst beigties agrāk.

abstrakts raksts

Ja jūs nezināt, kā padarīt stundu plānu, izmantot gatavus šablonus. Lai apkopotu abstrakts jums ir nepieciešams aizpildīt gatavu vāciņu, kā arī, lai izvēlētos materiālus par katru no krāsotas posteņiem.

Nodarbība plāns:

  • mācība numurs.
  • Tēma.
  • Veids nodarbības.
  • View mācība.
  • Mērķis: mācīt, attīstīt, izglītot.
  • Uzdevumi.
  • Metodes un paņēmieni.
  • Iekārtas.
  • Literatūra.

PROCEDŪRA:

  • Organizēšana laiku.
  • Pārbaude mājasdarbu.
  • Zināšanu un prasmju tēmu aktualizēšanu.
  • Reklāmas tēmas un mērķi.
  • Publicēt jaunu materiālu.
  • Konsolidācija.
  • Apkopojot rezultātus.
  • Novērtēšana.
  • Mājasdarbs.

ar ko izveido padomu

Šeit ir daži praktiski padomi, kā piezīmes.

  • Sastādot stundu plānu, vienmēr sākas ar tēmu formulējuma, mērķiem un uzdevumiem.
  • Noteikti definēt pamatjēdzienus un definīcijas, par kuriem jums būs veidot uz nodarbību. Tas ir noderīgi, lai aizvietotu mini terminu vārdnīcu un jēdzieniem, kas izmantoti pētījumā par tēmu.
  • Noteikt, kas ir daļa no mācību materiāla jūs dot šajā nodarbībā, un kā izjaukt šādas nodarbības.
  • Noteikt veidu (pētījumu par jaunu materiālu, saistošu, apvienojumā nodarbību), un apskatīt mācību (lekcija kinourok, praktisko vai laboratorijas darbi).
  • Izvēlies materiālu un literatūru par šo tēmu, mācību materiālus un iekārtas, mācību palīglīdzekļus.
  • Nāciet klajā ar "garšu": ar epigrāfs, interesanto faktu pieredzi.
  • Apsveriet, kā jūs pavadīt kontroli zināšanu beigās mācības - ar palīdzību no sarunu vai testiem.
  • Padomājiet par summu mājasdarbu, izvēlēties atbilstošus materiālus.
  • Noteikti sagatavot kārtis par tēmu. Ja klase ir ātri spēj sasniegt savus mērķus, jums vienmēr būs iespēja sniegt papildu uzdevumu.

  • Pēc plāna izstrādes būt pārliecināti, lai pārskatītu, parakstīt, zīmuli, aptuveni cik ir nepieciešams daudz laika, lai katrā posmā. Ja jums liekas, ka pārāk daudz uzdevumu, noteikt par sevi, kādi jūs varat mest prom. Ja darbs ir neliels, uzņemt papildus.
  • Pēc tam, kad nepieciešams analizēt manas piezīmes, ņemiet vērā, kādi uzdevumi ir "liels panākums", un kas izrādījās lieks. Piezīme rezultātus, sagatavojot nākamo piezīmes. It īpaši, ja jūs gatavojas iesniegt plānu atklātā nodarbība par šo tēmu.

secinājumi

Nodarbība plāns - tas ir viens no galvenajiem dokumentiem, kuriem jāatrodas skolotājs. Kopsavilkumā norāda tēmu, mērķi, mērķi, kā arī pazīmes, kas detalizēti gaitā darba. Ar palīdzību viņa skolotāja ne tikai var pierādīt savu gatavību administrēšanai izglītības procesu, bet arī turēt jebkuru nodarbību bez problēmām.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 lv.birmiss.com. Theme powered by WordPress.