Sports un fitnessFutbols

FIFA Pasaules kauss 1998. Komandas, punkti

1998 FIFA Pasaules kauss notika Francijā, vairākās pilsētās, un ko viens otram top komandas no visas pasaules, kas pārstāv godu savas valsts. Tomēr uzvarēt tikai vienu nevarēja, tāpēc viņi cīnījās ar pilnu spēku, lai pēdējās sekundēs cīnās par katru bumbu. Šis čempionāts bija sešpadsmitā vēsturē, un viņš bija tur kā parasti vasarā. Song of Life Cup ar Ricky Martin (angļu versija savu hitu La Copa de la Vida) - oficiālo himnu par 1998 FIFA World Cup. Vai šis turnīrs bija atšķirīgs no visiem iepriekšējiem? Viņš ir ne tikai atšķirīgs, taču bija revolucionārs mainījusies kopš galīgā turnīra pirmo reizi bija divdesmit četri komandas, tik daudz kā trīsdesmit divi. Tomēr Pasaules kausa 1998. atcerējās, protams, ne tikai šo, bet arī milzīgs skaits aizraujošu spēļu.

Norises

Katrs cilvēks ir pilnīgi pats, kas notika Pasaules kausa futbolā 1998. gadā - tas notika Francijā. Bet tas ir vērts atzīmēt, ka spēles par galīgo daļu turnīra notiek reizi desmit pilsētās visā valstī. Šajā gadījumā iesaistīts bija lieli stadioni, piemēram, "Velodrome" Marseļā (60 miljoni skatītāju) un "Parc des Princes" Parīzē (49 tūkstoši cilvēku), un maza - "Parc Lescure" Bordo un "La Mosson" in Montpellier (kas satur ne vairāk kā 35 tūkstoši skatītāju). Lielākais stadions turnīra bija "Stade de France", kas Sen Deni, kas uzņemti 80000 skatītājus. Kā jūs varat redzēt, pilsēta un stadions, kur notika čempionāts, bija ļoti daudzveidīga, bet tiem ir garu turnīru, kas notiek uz mēnesī tikai kājas visā valstī. Franču sakņu viņa nacionālajā izlasē, bet arī milzīgs skaits cilvēku no citām valstīm ieradās, lai atbalstītu savus favorītus.

grupu posms

FIFA Pasaules kauss 1998, kā jūs zināt, ir paplašināta, lai 32 komandas - attiecīgi, un grupu skaits tika palielināts līdz astoņiem. Tā rezultātā, no katras grupas divas komandas, kas pēc tam tiek spēlēja kopā gala 1/8. A grupā bija favorīti čempionāta Brazīlijas uzņēmumus norvēģiem un Skotu marokāņi. Paredzamā no grupas aizgāja brazīlieši un norvēģu ar sešiem un pieciem punktiem.

Grupā B bija Čīles, itāļi, austrieši un Cameroonians, un šeit arī nebija pārsteigumu - itāļi un Čīles no grupas, ir tas, ka valsts komanda Čīles padarīja tikko pēc spēles trīs spēles neizšķirti, gan sagaidīt no tā daudz vairāk.

Grupā C bija saimnieki čempionāta, kas viegli pārsūtīt uz nākamo kārtu, uzvarot visas spēles uzvar. Franču kompānija dāņiem, atstājot aiz Dienvidāfriku un Saūda Arābijā. Bet grupā D bija pirmais pārsteigums - uz spēlēm neierakstīja Spānijas komanda, kas zaudējis atvēršanu čempionāta, nacionālajā izlasē Nigērijā, kas galu galā ieguva pirmo vietu grupā, bet otrais izrādījās Paragvaju. Bulgārija ar vienu punktu pabeigta pēdējā vietā. Šajā grupā E bija ļoti saspringts kaujas, un vēl nesen tas nav skaidrs, kas tiks izlaists spēlēm. Tā rezultātā, ar tādu pašu punktu skaitu nākamajā posmā, un mēs nodots holandiešu Meksikas un Beļģijas Ziemeļkorejieši lidoja no turnīra.

Šajā grupā F gandrīz viss no tā bija no sākuma bijis skaidrs - Vācija un Dienvidslāvija bija ļoti spēcīga, tikai ASV varētu viņus vismaz daži konkurss - bet tie neizdevās, kā arī Irānu. Vēl viens negaidīts sasniegums nāca grupas G - Rumānijas nacionālā komanda ir spēcīga, un grupā ar Angliju, Kolumbiju un Tunisijā, tas dekodēšanai cieto cīņa par izdzīvošanu. Bet beigās rumāņi bija pirmais, atstājot aiz kolumbiešu, jo briti ieņēma otro pozīciju. Nu, pēdējā grupā - H - Argentīnas klusi no pirmajā vietā, horvāti no otrās, bet Japāna un Jamaikā ir palikušas no turnīra. Pēc grupu stadijā 1998. gada Pasaules kausa, viņš pārcēlās uz posmu, 1/8 fināli.

1/8 fināli

Šajā posmā futbola komandas, kurš ieņēma pirmās divas vietas savās grupās, ir bijusi viens otru "par fly". Lai atskaņotu vienu maču, un uzvarētājs dodas uz nākamo posmu turnīra. Turnīra favorīts Brazīlijas komanda sita Čīles komanda ar graujošu rezultātu 4: 1, pateicoties dubulto Sampaiju un Ronaldu un to nākotnes pretinieki dāņi sakāva Nigerians ar tādu pašu rezultātu - un atšķirt Moeller, Laudrup, Smilšu un HELVEG. Gollancz ar daudz grūtībām uzvarēts Yugoslavs - 2: 1, Bergkamp atvēra vārtus, Komljenović jāizlīdzina, un tikai otrā minūte pievienotās Davids izrāva uzvaru savai komandai.

Spēle izrādījās britu un Argentīnas ir ļoti iespaidīgs - pašā spēles sākuma komandas apmainījušās guva sodu, tad Owen cēla Angliju priekšu, Sanetti izlīdzināja. Galu galā, viss bija nolemts soda shootout, kur Argentīnas bija laimīgāki. Itāļi viņa preču zīmi catenaccio stilā pārspēja norvēģi 1: 0 (vārti tika gūti ar Vieri) un Francijas cieta triecienu šajā stadionā "Stade Bollaert-Delelis", ko viņi atcerēsies uz ilgu laiku - regulārā laikā spēlē pret Paragvaja mērķu nebija, un tikai otrajā pievienoja pusē Blanc varēja gūt zelta vārtus. Vācieši pēkšņi sāka dot ceļu mača meksikāņu laikā, bet Klinsmann un Bierhoff varētu izlemt iznākumu par labu Vācijas nacionālajā izlasē. Nu, horvāti sakāva rumāņi ar rezultātu 1: 0 - Suker ieguva vienīgais vārtus no soda vietas. Saskaņā ar noteikumiem turnīra, futbola komandas jau zināt savus pretiniekus nākamajā posmā.

1/4 fināli

Ļoti interesants mačs bija fani komandas Brazīlijas un Dānijas - jau otrajā minūtē Jorgensen ievedusi dāņi uz priekšu, bet Bebeto izlīdzināja desmit minūtes vēlāk. Tad Rivaldo guva otro vārtus no dāņiem, kas gada otrajā pusē bija iespēja rezultātu ekvalaizera centienus Laudrup, bet Rivaldo guva divas reizes, un vadīja brazīlieši, kas pusfinālā - 3: 2. Holandiešu atkārtoja savu iepriekšējo spēli, bet pret Argentīnu, kā sāncenši - Kluivert ieguva pirmo, bet pēc piecām minūtēm Lopez jāizlīdzina, un tikai apstāšanās laikā, pēdējo trīs minūšu Bergkamp izvilka uzvaru. Franču arī bija līdzīga spēles, nespēj atklāt uzvarētāju pret Itāliju galvenajā un papildu laiku. Bet saimnieki uzvarēja ar sodiem, jo izšķirošais brīdis Di Biagio trāpīja pa pārliktni. Bet pēdējā spēlē par pārsteigumu bija horvāti, kuri shutout sakāvi vāciešiem ar rezultātu 3: 0 (gūtie vārti Jarni, Vlaović un Suker).

1/2 fināli

Pusfināls bija divas neticami kaujas, un konstatēja, ka top divas komandas, un ir identificētas divas komandas, kas spēlē spēli par trešo vietu. Atbilsme Nīderlandes un brazīlieši Ronaldo atvēra vārtus, un Nīderlandes nacionālā komanda nespēja izlīdzināt viņa tikai trīs minūtes pirms sanāksmes beigām - guva Kluivert. Jo soda shootout varonis dienā bija Taffarel, Brazīlijas vārtsargs, kurš skāra divus no četriem insulta holandiešu bet brazīlieši ir īstenoti visi četri. Pirmā puse spēles Francijas un horvāti pagājis bez mērķiem, bet otrs sāka ļoti gudri - par 46 minūtēm atklāja vērtēšanas Suker un 47. Liljans Turams izlīdzināja to. Un pats Liljans Turams, kurš kļuva par varoni no spēles, ko uz priekšu uz Franciju, tāpēc viņa uzvarēja ar 2: 1, atstājot rezultātu finālā.

Spēle par trešo vietu

Par trešo vietu spēle bija aizņemts - Horvātija izvirzījās vadībā jau 13 minūtes, pateicoties vārtu Prosinečki, bet pēc astoņām minūtēm Zenden jāizlīdzina. 35 minūšu Suker horvāti atkal noveda uz priekšu, un pirms spēles beigām, rezultāts nemainījās - 2: 1, Horvātijas izlase izcīnīja bronzas medaļu.

fināls

Nu, galīgā starp saimniekiem un izlasē bija pārsteidzoši vienpusīgs. Jau pirmajā pusē, Zinedins Zidāns guva divreiz Taffarel vārtiem, un trešajā minūtē pievienotās Emmanuel Petit apglabāts brazīlieši - 3: 0, un Francijas uzvarēt Pasaules kausa mājās.

Top spēlētājs

Davors Šukers Horvātijas nacionālajā izlasē bija labākais spēlētājs turnīra, vērtēšanas seši vārtus septiņās spēlēs. Bet tas ir vērts atzīmēt, Kristiana Veri un Gabriels Batistuta, kurš izbēga no Shuker tikai vienu bumbu, bet pavadīto divas spēles mazāk.